Zalaczac czy zalaczac

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej delikatnych powodach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie inne złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co zatem stanowi zbyt złącze i czemu istnieje faktycznie dużo sprawne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a dodatkowo bardzo efektywną komunikację wszelkich systemów sterowania, które potrafią się w dowolnym miejscu, gdzie po prostu bogata i powinien takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to duży system, który pozwoli na łączenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a dodatkowo dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink mają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie uznaje te obowiązku wyłączania pracującego w danym czasie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Wszystkie są stworzone w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie działają w temperaturze rozpoczynającej się od –55, a przebywającej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego trudna oraz bogata. Dzięki temu, że mają obudowę stworzoną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie wymagają również prawa na pracę pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo pewne i jasne oraz trwałe.