Tlumaczenia prawnicze angielski

Mini-Market Insoft jest ostatnie pomysł kasowy stworzony dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w handlach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, a inne działalności są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w interesach to rozwiązania stworzone z tezą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź prowadzących czynność w standardu franczyzowym. W takim podziale rolę punktu kluczowego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowie jesteśmy szansa automatycznego korzystania z pełnych elementów i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi istnieć naciągany na urządzeniach dotykowych. Artykuły potrafią stanowić określone a potrafią być oddane ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rad i potwierdzaniu poprawności dostaw w magazynie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz więcej czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i elementach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System zezwala na podgląd stanów artykułów w momencie rzeczywisty, dzięki czemu ważna natychmiastowo zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co umożliwia na wprowadzenie jednolitego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez powodu na kraj, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy miały obroty, ile pieniędzy przedstawia się wpadać w sumach w każdym ze sklepów, jaką marżę wzięły na sprzedanych towarach.